Pożyczka na raty 20000 zł

listopad 22, 2018

Bywają różne sytuacje, które wymagają szybkiego zdobycia gotówki. Niekiedy nie wystarczy drobna kwota, ale potrzebnych jest wręcz kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nasza Pożyczka Ratunkowa zapewnia właśnie tak wysoką pożyczkę. Jeśli chcesz pożyczyć 20000 zł, pokażemy Ci, jak kształtuje się rata przy różnych okresach spłaty.

JAKĄ KWOTĄ MAMY CIĘ PORATOWAĆ?

NA JAK DŁUGO?

RATA OD: 282,17 ZŁ

RRSO:

WEŹ POŻYCZKĘ

Miesięczna spłata RATY x = Razem do spłaty

*Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

Pożyczka 20 tys. na 6 miesięcy

Potrzebujesz dużej gotówki na bardzo krótki okres? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z naszej Pożyczki Ratunkowej. 20000 zł leży w Twoim zasięgu ręki. Wystarczy kilka kliknięć i już masz pieniądze. Dokładniej o tym piszemy poniżej.

Zastanawiasz się, ile będzie wynosiła Twoja rata miesięczna przy okresie spłaty na pół roku? Dokładnie 3417,33 zł. Natomiast koszt pożyczenia pieniędzy wyniesie tylko 502 zł (oprocentowanie RRSO 8,94% w skali roku).

 

Pożyczka 20000 zł na 12 miesięcy

Możesz uznać, że 6 miesięcy to jednak zbyt krótki okres dla Ciebie, nawet gdy zależy Ci na w miarę szybkiej spłacie zobowiązania. Optymalnym rozwiązaniem jest wtedy dalsze wydłużenie okresu spłaty. Powinieneś wziąć zatem pod uwagę pożyczkę 20 tys. zł na 12 miesięcy. Nadal możesz spłacić zobowiązanie dość szybko, a do tego obniżasz wysokość Twojej miesięcznej raty do kwoty 1750,67 zł. Przy takich parametrach pożyczki RRSO wynosi 9,57% w skali roku.

 

Pożyczka na raty na 24 miesiące

Jeśli uważasz, że powyższa rata mogłaby być zbyt dużym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu, powinieneś wziąć pod uwagę wydłużenie okresu spłaty o kolejny rok. Wtedy pożyczka 20000 zł będzie spłacana w 24 ratach. Wysokość każdej z nich wyniesie 917,33 zł. Zauważ, że w takiej opcji Twoje miesięczne obciążenie zmniejsza się aż o 833,34 zł. Za to oprocentowanie RRSO wzrośnie tylko nieznacznie i wyniesie 9,81% w skali roku.

 

Pożyczka 20000 zł na 36 miesięcy

Przygotowaliśmy także symulację rat przy założeniu, że będziesz chciał jak najmniej obciążać domowy budżet. W takim przypadku proponujemy rozłożenie okresu spłaty na 3 lata. Wysokość każdej z 36 rat wyniesie 639,56 zł. Oprocentowanie RRSO pożyczki na 3 lata to 9,80% w skali roku.

Zauważ, że w żadnym z wymienionych wariantów oprocentowanie RRSO naszej Pożyczki Ratunkowej nie przekracza 10%. To dowód, że w porównaniu do innych pożyczkodawców jesteśmy naprawdę TANI.

 

Jak wziąć Pożyczkę Ratunkową?

Zobacz, jak łatwo wziąć u nas pożyczkę na 20 tys. zł. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zdobyć pieniądze. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Pieniądze możesz zdobyć błyskawicznie. Wchodzisz na naszą stronę internetową, wybierasz kwotę pożyczki i dogodny dla Ciebie okres spłaty. Od razu możesz sprawdzić, czy odpowiada Ci wysokość rat i koszty. Jeśli nie, zmieniasz po prostu okres spłaty.

Potem wystarczy już tylko wypełnić krótki wniosek o pożyczkę i zaczekać kilka minut, w czasie których zweryfikujemy Twoja osobę. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki przelewamy najszybciej jak to możliwe pieniądze na Twoje konto bankowe.

Proste, prawda?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Starsze Posty >>