Jaka jest najtańsza pożyczka ratalna?

listopad 22, 2018

Jeśli zastanawiasz się, jak i gdzie pożyczyć pieniądze, mamy na to jedną odpowiedź:

Pożycz pieniądze tam, gdzie jest najtaniej!

Łatwo powiedzieć! – zauważysz.

A właśnie, że łatwo! Nie wierzysz? Najlepszym wyznacznikiem tego, które oferty można uznać za najkorzystniejsze, są rankingi pożyczek. Najbardziej wiarygodne są te, przygotowane przez branżowe portale, które specjalizują się w tematyce pożyczkowej i na co dzień analizują sytuację na rynku pożyczkowym.

Jaka jest zatem obecnie najtańsza pożyczka ratalna na rynku pozabankowym? Odpowiedzi dostarcza najnowszy ranking portalu Pozyczki.info. Gdzie powinieneś szukać najtańszej pożyczki? Zaglądamy do rankingu!

 

Pożyczka Ratunkowa najtańsza!

Na początek kilka słów wyjaśnienia. Przygotowując wspomniany ranking Pozyczki.info, autorzy przyjęli założenie, że chcesz pożyczyć 10000 zł na 24 miesiące. Teraz wyniki!

Okazało się, że najtańsza na rynku jest Pożyczka Ratunkowa!

Pokonaliśmy wiele znanych marek pożyczkowych. Niektóre z nich działają na rynku pozabankowym już od bardzo wielu lat. Nasza oferta jest jednak bezkonkurencyjna!

Jeśli pożyczysz u nas 10000 zł na 2 lata, Twoja miesięczna rata wyniesie tylko 458,67 zł. Dla porównania, jeśli skorzystasz z oferty drugiej w rankingu firmy pożyczkowej, Twoja rata wzrośnie do 713 zł, natomiast w przypadku trzecie oferty rankingu będzie to już 795,71 zł.

 

Dlaczego jesteśmy tacy tani?

Zastanawiasz się, dlaczego Pożyczka Ratunkowa jest taka tania?

Nasz sekret tkwi w bardzo niskim RRSO. To oprocentowanie określa całkowity koszt pożyczki wraz z różnymi opłatami. U nas RRSO to tylko 9,81% w skali roku. W porównaniu z innymi pożyczkodawcami nasze oprocentowanie jest naprawdę bardzo niskie. Jeśli przeanalizujesz ranking Pozyczki.info, okaże się, że firma pożyczkowa z drugiego miejsca proponuje pożyczkę ratalną z RRSO na poziomie 76,33% w skali roku (to aż o 66,52% więcej niż nasze oprocentowanie), natomiast oprocentowanie RRSO trzeciej pożyczki rankingu jest jeszcze wyższe – 103% w skali roku (aż o 93,19% więcej niż oprocentowanie Pożyczki Ratunkowej).

Wychodzimy z założenia, że klient jest najważniejszy. Dlatego udostępniamy Ci tak tanią pożyczkę. Chcemy, aby nasz Pożyczka Ratunkowa była dla Ciebie prawdziwym wsparciem, a nie obciążeniem Twojego domowego budżetu.

Dlatego mamy niskie RRSO i jesteśmy tani!

JAKĄ KWOTĄ MAMY CIĘ PORATOWAĆ?

NA JAK DŁUGO?

RATA OD: 282,17 ZŁ

RRSO:

WEŹ POŻYCZKĘ

Miesięczna spłata RATY x = Razem do spłaty

*Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

Pożyczaj tanio i z głową!

Na rynku znajdziesz bardzo wiele ofert firm pożyczkowych. Konkurencja jest naprawdę ogromna!

Sztuka dobrego wyboru polega jednak na tym, żeby znaleźć w tym gąszczu ofert najtańszą pożyczkę na raty. Wtedy pożyczenie pieniędzy nie stanie się problem, ale będzie prawdziwym wsparciem.

 

Pamiętaj: nie chodzi o to, żeby pożyczyć pieniądze, ale o to, żeby pożyczyć je tanio!

Zawsze zadłużaj się z głową. Musisz mieć pewność, że będziesz w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. Tylko wtedy zaciągnięta pożyczka stanie się dla Ciebie pomocą i pozwoli zrealizować w spokoju Twoje plany. W przeciwnym przypadku pożyczka może zmienić się w problem, z którym będzie trudno sobie poradzić.

Na szczęście Pożyczka Ratunkowa jest najtańsza na rynku!

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Starsze Posty >>