Pożyczka ratalna 10000 zł

listopad 22, 2018

Pożyczka Ratunkowa na 10000 zł czeka dziś właśnie na Ciebie! Wystarczy tylko kilka kliknięć na naszej stronie internetowej, żebyś mógł cieszyć się właśnie taką kwotą.

Dlaczego warto pożyczyć u nas 10000 zł? To w sam raz kwota, aby:

  • wyremontować mieszkanie;
  • dołożyć ją do sumy uzyskanej ze sprzedaży dotychczasowego samochodu i przeznaczyć całość na inne auto;
  • wykupić 7-dniową wycieczkę all inclusive na Dominikanę dla dwojga;
  • przeznaczyć ją na realizację Twoich marzeń lub marzeń Twoich bliskich.

Zastanawiasz się, ile pożyczka ratalna 10000 zł będzie Cię kosztowała? Mniej, niż mógłbyś sądzić! Oto dowód:

JAKĄ KWOTĄ MAMY CIĘ PORATOWAĆ?

NA JAK DŁUGO?

RATA OD: 282,17 ZŁ

RRSO:

WEŹ POŻYCZKĘ

Miesięczna spłata RATY x = Razem do spłaty

*Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

 

Pożyczka 10000 zł na 6 miesięcy

Na początek pokażemy Ci, ile będzie wynosiła Twoja miesięczna rata, jeśli wybierzesz w miarę krótki, bo 6-miesięczny, okres spłaty. Jeśli pożyczysz kwotę 10 tys. zł, co miesiąc zapłacisz ratę 1708,67 zł. Oprocentowanie RRSO tego zobowiązania wynosi zaledwie 8,94% w skali roku. Jeśli zsumujesz powyższe raty, okaże się, że oddasz nam po pół roku dokładnie 10248 zł. To oznacza, że nasza Pożyczka Ratunkowa będzie Cię kosztowała zaledwie 248 zł.

Kiedy warto zdecydować się na tak krótki okres spłaty? Gdy potrzebujesz pilnie pieniędzy teraz, ale chcesz jak najszybciej spłacić pożyczkę.

 

Pożyczka ratalna na 12 miesięcy

Pożyczka 10000 zł na rok może być dobrym rozwiązaniem, gdy chcesz w miarę szybko spłacić zobowiązanie, ale ratę musisz dostosować do możliwości domowego budżetu. Zwróć uwagę, że spłacając pożyczkę w ciągu 12 miesięcy, możesz w następnym roku zaciągnąć kolejną, aby sfinansować inne Twoje projekty i marzenia.

Zapytasz znowu, ile będzie mnie to kosztowało. W sumie zapłacisz za pożyczenie 10 tys. zł nie więcej niż 500 zł. To wynika z oprocentowania RRSO, które wynosi w tym przypadku 9,57% w skali roku. Zwróć uwagę, że przy takim okresie spłaty Twoja miesięczna rata będzie mniejsza od poprzednio wyliczonej o 833,34 zł i wyniesie dokładnie 875,33 zł.

 

Pożyczka 10 tys. zł na 24 miesiące

Jeśli sądzisz, że wcześniej wyliczona rata miesięczna nadal jest dla Ciebie za wysoka, mamy na to rozwiązanie. Wystarczy wydłużyć okres spłaty. W tej sytuacji dobrą opcją jest wybór 24 miesięcy. Wtedy wysokość Twojej raty ukształtuje się na poziomie 458,67 zł, a oprocentowanie RRSO pożyczki wyniesie 9,81%. To niemal o połowę mniejsze zobowiązanie niż przy 12 miesiącach.

 

Pożyczka na raty na 36 miesięcy

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na tym, żeby płacić jak najniższą ratę miesięczną, ale nie chcesz brać zobowiązania na 4 lata, optymalnym rozwiązaniem jest okres spłaty 36 miesięcy. W takim przypadku wielkość Twojej raty obniży się do poziomu zaledwie 319,78 zł. Takie miesięczne zobowiązanie nie powinno być już dużym obciążeniem dla domowego budżetu.

Pożyczka 10000 zł to wsparcie, które pomoże Ci zrealizować niejedno przedsięwzięcie. Elastyczne warunki i możliwość wyboru krótszych lub dłuższych okresów spłaty to łatwe dostosowanie zobowiązania do Twoich możliwości finansowych. Bo nasza Pożyczka Ratunkowa jest właśnie dla Ciebie. Przekonaj się o tym sam!

Starsze Posty >>