Pożyczka ratalna 15000 zł

listopad 22, 2018

Dobrze wiemy, że czasami zdarzają się sytuacje, które wymagają szybkiego działania. Niejednokrotnie może to oznaczać konieczność pozyskania błyskawicznego nawet 15000 zł.

Pilny wydatek?

Niespodziewane koszty?

A może realizacja marzenia?

Bez względu na to, w jakim celu chcesz pożyczyć 15000 zł, Pożyczka Ratunkowa jest do Twojej dyspozycji.

JAKĄ KWOTĄ MAMY CIĘ PORATOWAĆ?

NA JAK DŁUGO?

RATA OD: 282,17 ZŁ

RRSO:

WEŹ POŻYCZKĘ

Miesięczna spłata RATY x = Razem do spłaty

*Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie symulację rat przy różnych okresach spłaty zobowiązania. To pomoże Ci wybrać optymalną wysokość raty i najwygodniejszy termin spłaty pożyczki.

 

Pożyczka 15000 zł na 6 miesięcy

Na początek wariant, w którym chcesz spłacić pożyczkę ratalną jak najszybciej. Proponujemy wtedy wybór 6-miesięcznego okresu spłaty. W takiej sytuacji wysokość każdej raty wyniesie 2563 zł. Zwróć uwagę, że oprocentowanie pożyczki przy takim okresie spłaty to jedynie 8,94% w skali roku. To oznacza, że koszt pożyczenia 15 tys. zł na 6 miesięcy wyniesie tylko 378 zł.

 

Pożyczka 15 tys. zł na 12 miesięcy

Jeśli uznałeś jednak, że poprzednio wyliczona rata jest zbyt wysoka, dobrym rozwiązaniem będzie wydłużenie okresu spłaty o kolejne pół roku. Wtedy również dość szybko spłacasz swoje zobowiązanie, bo w ciągu tylko 12 miesięcy. Przy takim założeniu wysokość Twojej raty wyniesie 1313 zł. Oprocentowanie RRSO wzrośnie nieznacznie i osiągnie poziom 9,57% w skali roku.

 

Pożyczka ratalna 15000 zł na 24 miesiące

Z naszych obserwacji wynika jednak, że większość klientów decyduje się pożyczać wyższe kwoty na co najmniej 2 lata. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie również symulację rat przy pożyczce na 24 miesiące. W takim wariancie Twoje zobowiązanie co miesiąc wyniesie 688 zł. Zauważ, że to rata znacznie niższa od wyżej przedstawionych symulacji na 6 i 12 miesięcy. Przy pożyczce na 24 miesiące oprocentowanie RRSO wyniesie 9,81% w skali roku.

 

Pożyczka 15 tys. zł na 36 miesięcy

Mamy dla Ciebie jeszcze symulację rat na 36 miesięcy. To wariant korzystny, gdy chcesz dość znacznie obniżyć wysokość miesięcznego zobowiązania. Przy pożyczce na 3 lata wysokość Twojej raty wyniesie zaledwie 479,67 zł. Taka kwota nie powinna już nadwyrężyć mocno Twojego domowego budżetu. Oprocentowanie RRSO pożyczki na 36 miesięcy wynosi 9,80% w skali roku.

 

Dlaczego właśnie Pożyczka Ratunkowa?

Wiele argumentów przemawia za tym, żebyś wybrał właśnie Pożyczkę Ratunkową. Przede wszystkim nasza oferta jest dostępna przez Internet. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby pożyczyć pieniądze.

To jednak nie wszystko. Nasza pożyczka ratalna online jest również bardzo szybka. Ograniczyliśmy formalności do minimum, uprościliśmy procedury. Nie musisz już przygotowywać wielu dokumentów, jak w banku, nie musisz przynosić zaświadczenia o zarobkach. Wystarczy kilka kliknięć i pieniądze są na Twoim koncie bankowym. Wszystkie formalności załatwisz online.

Trzeci i być może najważniejszy argument – Pożyczka Ratunkowa jest tania. U nas oprocentowanie RRSO to mniej niż 10% w skali roku, podczas gdy u konkurencji to często nawet kilkadziesiąt procent rocznie.

U nas zatem pożyczasz pieniądze łatwo, szybko i tanio! Zapraszamy!

Starsze Posty >>