Pożyczka na raty 25000 zł

listopad 22, 2018

Jesteśmy jednym z pożyczkodawców, którzy oferują najwyższą kwotę pożyczki ratalnej na rynku pozabankowym. Doskonale wiemy bowiem, że czasami trzeba sfinansować naprawdę kosztowne projekty i plany.

Nasza Pożyczka Ratunkowa jest dla Ciebie wsparciem także wtedy, gdy potrzebujesz pilnie 25000 zł.

Tak duża kwota to wiele możliwości. Możesz na przykład zmienić samochód na inny. Możesz przeprowadzić gruntowny remont nawet dużego domu. Możesz wyruszyć w wymarzoną podróż i zobaczyć egzotyczne miejsca, o których marzyłeś. 25000 zł to naprawdę duże możliwości. Wszystko dzięki Pożyczce Ratunkowej!

JAKĄ KWOTĄ MAMY CIĘ PORATOWAĆ?

NA JAK DŁUGO?

RATA OD: 282,17 ZŁ

RRSO:

WEŹ POŻYCZKĘ

Miesięczna spłata RATY x = Razem do spłaty

*Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

Pożyczka 25000 zł na 6 miesięcy

Jeśli potrzebujesz pilnie 25 tys. zł, a spodziewasz się wkrótce dużego zastrzyku gotówki, możesz wziąć pod uwagę zaciągnięcie pożyczki na 6 miesięcy. Dzięki temu spłacisz swoje zadłużenie bardzo szybko. Wysokość raty ukształtuje się wtedy na poziomie 4271,67 zł. Zwróć uwagę na bardzo niskie oprocentowanie RRSO naszej Pożyczki Ratunkowej – jedynie 8,94% w skali roku.

 

Pożyczka 25 tys. zł na 12 miesięcy

Co jednak, gdy okres spłaty 6 miesięcy Ci nie odpowiada? Być może uznasz, że to jednak zbyt wysoka rata i mogłaby zbyt mocno nadwyrężyć Twój domowy budżet. Żaden problem, przygotowaliśmy dla Ciebie również symulację na nieco dłuższy okres, bo 12 miesięcy. Wtedy Twoja miesięczna rata wyniesie 2188,33 zł, natomiast oprocentowanie RRSO pożyczki to 9,57% w skali roku.

 

Pożyczka ratalna 25000 zł na 24 miesiące

Możesz bez problemu jeszcze bardziej obniżyć wysokość miesięcznej raty. Wystarczy znowu wydłużyć okres spłaty pożyczki 25 tys. zł. Jeśli zdecydujesz się zaciągnąć zobowiązanie na 2 lata, wtedy co miesiąc będziesz spłacał 1146,67 zł, a oprocentowanie RRSO pożyczki wyniesie tylko 9,81% w skali roku.

 

Pożyczka 25 tys. zł na 36 miesięcy

Sprawdź jeszcze symulację rat na 36 miesięcy. Być może to właśnie ten okres spłaty okaże się dla Ciebie najkorzystniejszy. Zaciągając pożyczkę 25000 zł na 3 lata, wysokość każdej raty wyniesie 799,44 zł. Oprocentowanie RRSO takiej pożyczki to 9,80% w skali roku.

 

Pożyczka Ratunkowa – oszczędzasz czas, unikasz biurokracji!

Bez względu na to, na jaki okres zaciągniesz pożyczkę 25000 zł, to będzie rozwiązanie, którego nie będziesz żałował. Wybierając naszą Pożyczkę Ratunkową, oszczędzasz czas. Nie musisz nigdzie jeździć, nie musisz stać w korku, tracić cennych minut w kolejkach do doradców pożyczkowych. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Wszystkie formalności związane z zaciągnięciem naszej Pożyczki Ratunkowej załatwisz online.

To jednak nie wszystko. Otrzymujesz od nas 25000 zł bez skomplikowanych procedur. Wszystkie formalności ograniczyliśmy do minimum. Wchodzisz na naszą stronę internetową, wybierasz kwotę pożyczki i okres spłaty, wypełniasz krótki wniosek, a po kilku minutach otrzymujesz od nas odpowiedź. Gdy decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, pieniądze przelewamy na Twoje konto bankowe tak szybko, jak będzie to możliwe.

Proste, prawda?

Najlepiej sam przekonaj się, jak szybko działamy i jak łatwo pożyczyć u nas 25 tys. zł. Zapraszamy!

Starsze Posty >>