Pożyczka ratalna 5000 zł

listopad 22, 2018

Potrzebujesz 5000 zł na pilną naprawę domowego sprzętu lub samochodu?

Chcesz zrobić remont mieszkania?

Kupić meble do salonu?

A może marzysz o kilkudniowej wycieczce do znanego kurortu?

Dzięki naszej Pożyczce Ratunkowej sfinansujesz te i inne plany, a do tego nie przepłacisz!

Sprawdź teraz, jakie raty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie przy różnych okresach spłaty.

JAKĄ KWOTĄ MAMY CIĘ PORATOWAĆ?

NA JAK DŁUGO?

RATA OD: 282,17 ZŁ

RRSO:

WEŹ POŻYCZKĘ

Miesięczna spłata RATY x = Razem do spłaty

*Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

Pożyczka 5000 zł na 6 miesięcy

Jeśli zależy Ci na jak najszybszym spłaceniu pożyczki, optymalne rozwiązanie to wybór zobowiązania na 6 miesięcy. Wtedy wysokość każdej raty ukształtuje się na poziomie 854,33 zł. Już tutaj możesz zobaczyć, jak tania jest nasza oferta. Pożyczka 5 tys. będzie Cię kosztowała jedynie 124 zł, a oprocentowanie RRSO zobowiązania wyniesie tylko 8,94% w skali roku.

 

Pożyczka 5 tys. zł na 12 miesięcy

Gdy uznasz jednak, że wyższej przedstawiona rata Ci nie odpowiada, wydłuż okres spłaty o kolejne 6 miesięcy i zaciągnij pożyczkę 5000 zł na rok. Nadal możesz spłacić dość szybko pożyczkę, ale Twoje miesięczne obciążenie nie przekroczy 437,67 zł. Ciągle Pożyczka Ratunkowa nie będzie Cię kosztowała dużo – oddasz jedynie o 244 zł więcej, niż pożyczyłeś. Oprocentowanie RRSO pożyczki przy takich parametrach wyniesie 9,57% w skali roku.

 

Pożyczka ratalna 5000 zł na 24 miesięcy

Nasza Pożyczka Ratunkowa jest tak elastyczna, że możesz dostosowywać precyzyjnie wysokość raty do swoich możliwości finansowych. Jeśli chciałbyś jeszcze bardziej obniżyć miesięczne zobowiązanie, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jeszcze bardziej wydłużyć okres spłaty. Optymalnym rozwiązaniem może się okazać pożyczka 5 tys. zł na 24 miesiące. Wtedy Twoja rata wyniesie 229,33 zł, a oprocentowanie RRSO wzrośnie jedynie do poziomu 9,81% w skali roku.

 

Pożyczka 5 tys. zł na 36 miesięcy

Przygotowaliśmy również symulację przy założeniu, że będziesz chciał dość znacznie obniżyć wysokość miesięcznej raty. To pozwoli Ci mocno odciążyć domowy budżet. W takiej sytuacji weź pod uwagę wybranie pożyczki 5000 zł na 36 miesięcy. Wysokość każdej raty nie przekroczy wtedy kwoty 159,89 zł przy oprocentowaniu RRSO wynoszącym 9,80% w skali roku.

 

Dlaczego Pożyczka Ratunkowa przez Internet?

Dlaczego pożyczka 5 tys. na raty przez Internet to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie? Przede wszystkim dlatego, że jest łatwo dostępna i szybka. Łatwo dostępna, bo możesz ją zaciągnąć nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz wolną chwilę (np. przy piciu ulubionej kawy) i masz dostęp do Internetu. Bez względu na to, czy używasz laptopa, tabletu czy smartfonu, zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od otrzymania gotówki.

Nasza Pożyczka Ratunkowa jest także szybka, ponieważ uprościliśmy procedurę pożyczania pieniędzy i ograniczyliśmy formalności do niezbędnego minimum. Wybierasz kwotę pożyczki i okres spłaty, a potem już tylko wypełniasz wniosek. Jeszcze tylko błyskawiczna weryfikacja i przelewamy pieniądze z pożyczki na Twoje konto.

Sam sprawdź, jak łatwo u nas pożyczyć pieniądze i jak szybko przekazujemy środki. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

Starsze Posty >>