Tanie pożyczki pozabankowe na raty online

listopad 22, 2018

Bez względu na to, czy potrzebujesz kilkuset złotych, czy kilkudziesięciu tysięcy złotych, najważniejsze jest pożyczenie pieniędzy TANIO.

Nie ma potrzeby, żebyś ponosił dodatkowo duże koszty, gdy potrzebujesz pieniędzy. Pożyczka staje się prawdziwym wsparcie wtedy, gdy koszt jej pożyczenia nie jest wysoki.

JAKĄ KWOTĄ MAMY CIĘ PORATOWAĆ?

NA JAK DŁUGO?

RATA OD: 282,17 ZŁ

RRSO:

WEŹ POŻYCZKĘ

Miesięczna spłata RATY x = Razem do spłaty

*Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

To oznacza, że powinieneś pożyczać pieniądze z głową. Nieźle brzmiące slogany reklamowe nie zawsze oznaczają, że dana oferta jest rzeczywiście atrakcyjna.

Stworzyliśmy markę Pożyczka Ratunkowa właśnie po to, żebyś również w kryzysowych sytuacjach miał dostęp do taniej gotówki.

Skąd masz wiedzieć, że nasze pożyczki pozabankowe na raty online są naprawdę tanie?

 

Tanie pożyczki na raty online, czyli jakie?

Aby w ogóle móc stwierdzić, że dana pożyczka jest tania, a inna jest droga, musisz najpierw wiedzieć, czym charakteryzują się tanie pożyczki na raty.

To, czy dana pożyczka jest rzeczywiście tania, najłatwiej stwierdzisz, analizując oprocentowanie rzeczywiste oferty. Ściślej pisząc, chodzi tutaj o wskaźnik RRSO, czyli o Rzeczywistą Roczną Stopę Oprogramowania. RRSO wskazuje całkowity koszt pożyczki, jaki musisz ponieść, korzystając z danej oferty. Oczywiście im niższe RRSO, tym tańsza pożyczka i najczęściej tym niższa rata miesięczna zobowiązania.

 

Tania pożyczka ratalna to Pożyczka Ratunkowa!

Tak naprawdę nie musisz sam analizować każdej oferty pożyczkowej i porównywać jej z innymi. Najszybciej znajdziesz najkorzystniejszą ofertę, przeglądając rankingi pożyczek na raty przygotowane przez branżowe portale.

Możemy się pochwalić, że właśnie Pożyczka Ratunkowa jest często liderem takich rankingów. Przykładem jest chociażby zestawienie przygotowane przez portal Pozyczki.info. Autorzy sprawdzili, ile będzie kosztowało pożyczenie 10000 zł na 24 miesiące. Okazało się, że

 

Pożyczka Ratunkowa najtańsza wg. rankingu pozyczki.info!

RRSO naszej pożyczki to tylko 9,81% w skali roku, gdy tymczasem druga w rankingu pożyczka ma RRSO 76,33% w skali roku, a trzecia – 103% w skali roku. Łatwo porównać skalę kosztów i różnice między Pożyczką Ratunkową a pozostałymi ofertami. W rezultacie u nas Twoja miesięczna rata wyniesie tylko 458,67 zł, gdy tymczasem u wicelidera rankingu zapłacisz co miesiąc 713 zł, a w trzeciej firmie pożyczkowej – 795,71 zł.

Oto właśnie dlaczego warto korzystać z Pożyczki Ratunkowej! To jednak nie wszystko.

 

U nas pożyczasz pieniądze tanio i szybko!

Możemy pochwalić się nie tylko najtańszą pożyczką na rynku, ale i bardzo szybką pożyczką. Wszystko dlatego, że nasza oferta jest dostępna przez Internet. Do tego ograniczyliśmy formalności do niezbędnego minimum. W rezultacie możesz pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu i do tego wszystko załatwisz online. Nie potrzebujesz zaświadczeń czy stosu dokumentów. Wystarczy kilka kliknięć!

 

Tanie pożyczanie krok po kroku

Oto jak wygląda tanie pożyczanie pieniędzy w Pożyczce Ratunkowej:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Starsze Posty >>